Obchodní centrum Šantovka

Zapojili jsme VN rozvaděč a transformátory: přes hlavní a podružné rozvaděče, až po poslední zásuvku pro nákupní, zábavní a společenské centrum v srdci Olomouce.

více o projektu

OC Šantovka

Naše služby využila společnost METROSTAV, a.s., která byla generálním dodavatelem celé stavby.
Nákupní, zábavní a společenské centrum v srdci Olomouce, které nabízí kromě více než 200 obchodů také možnost návštěvy útulných kaváren a kvalitních restaurací, multikina, divadla nebo bowlingové arény. Děti mohou využít spoustu atrakcí a velké hřiště s pirátskou lodí. V OC Galerie Šantovka se zabaví celá rodina. Pro snadnější dostupnost OC disponuje 1000 parkovacích míst. 

Co jsme dělali

Naše společnost zaštiťovala v rámci celého objektu realizaci silnoproudých rozvodů. To znamená od VN rozvaděče a transformátorů, přes hlavní a podružné rozvaděče, až po poslední zásuvku, a to včetně dodávky kompletního osvětlení objektu. Taktéž jsme dodali náhradní zdroj pro zálohování celého objektu.

OC Galerie Šantovka je jedním z největších obchodních center v Česku. Vyrostlo na místě bývalé továrny Milo v Olomouci. Jen půdorysová rozloha celého objektu má 230 x 170 m . Pronajímatelné plochy zaujímají 46 000 m2. Tato čísla dokazují, o jak náročný projekt šlo. My jsme jeho realizaci zvládli za 20 měsíců.

Připravujete projekt, výběrové řízení či řešíte problém v oblasti námi poskytovaných služeb?

Kontaktujte nás