Kompletně jsme zapojili výzkumné středisko mikroskopů FEI

Jako stěžejní součást realizačního týmu jsme pro FEI provedli instalaci silnoproudu a slaboproudu v celkové hodnotě 61 milionu korun.

více o projektu

FEI Czech Republic

je firma působí v Brně již od roku 1993, v současnosti je celosvětově největším výrobním centrem společnosti FEI Companya a v dnešní době Thermo Fisher Scientific. Významný je kromě její samotné produkce také vývoj a servis elektronových mikroskopů.
Hlavními odběrateli přístrojů FEI jsou proslulé univerzity, velké farmaceutické společnosti nebo vývojová centra kosmického, polovodičového, těžebního, automobilového či leteckého průmyslu.

Společnost FEI je předním světovým výrobcem široké škály vědeckých přístrojů. Je špičkovým dodavatelem elektronových a iontově optických mikroskopů a nástrojů pro aplikace pracujících v nanorozměrech (běžně využívaných v průmyslovém a vědeckém výzkumu materiálů, biotechnologiích, vývoji polovodičů, průmyslu uchovávání dat, výzkumu přírodních zdrojů a v dalších oborech).

Během své šedesátileté historie technologických inovací se FEI dostalo do vedoucích pozic v oboru. FEI stanovilo standardy v oboru transmisních elektronových mikroskopů (TEM), rastrovacích elektronových mikroskopů (SEM) a produktů Dual-Beam™, které kombinují technologie SEM s fokusovaným iontovým svazkem (FIB).

Co jsme zapojili

Jsme velmi hrdí, že jsme obstáli v silné konkurenci výběrového řízení na dodávku a montáž kompletní silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace pro společnost FEI v novém výrobním závodě v Brně v areálu CTParku. Stali jsme se tak stěžejní součástí týmu vybraných dodavatelů v tomto projektu.

Celkový objem zakázky představoval dodávku a montáž silnoproudé elektroinstalace v hodnotě 39 milionů Kč. Slaboproudá elektroinstalace, která obsahovala soubory strukturované kabeláže, elektrického požárního systému, místního ozvučení, zabezpečovacího a přístupového systému objektu a kamerového systému, měla hodnotu 26 milionů Kč.

Připravujete projekt, výběrové řízení či řešíte problém v oblasti námi poskytovaných služeb?

Kontaktujte nás