Jsme elektromontážní společnost

K velkým projektům máme přístup stejný jako na začátku, kdy nás bylo pár. Věříme, že naším úkolem je našim zákazníkům usnadnit život. Je jedno jestli při práci na projektech anebo při používání námi zhotového díla.

Děláme věci obyčejně

Děláme věci obyčejně. Nehrajeme na pozlátka, prostě pracujeme s fortelem, pořádně a je na nás spoleh. Považujeme to za normální, i když podle reakcí našich zákazníků se zdá, že právě to je (dnes) vyjímečné

EZH, a.s.

Jsme finančně silnou a stabilní společností, která vznikla v roce 2003. Během své existence jsme již prokázali, že umíme získávat a řídit velké a složité projekty a to nejen na domácím trhu. Naši zákazníci se etablují jak ze soukromého, tak ze státního sektoru, kde máme plný záběr od občanských staveb, přes projekty pro průmysl, logistická centra, polyfunkční budovy až po projekty spojené s energetikou, kde nabízíme celé portfolio našich služeb, popřípadě jejich část. 

Naším cílem je se stále zlepšovat a nabídnout služby v rámci celé ČR a v budoucnu i Evropy. Úspěšně se nám podařilo rozběhnout divizi v Praze, která je schopna obsloužit většinu Čech a dále středisko v Ostravě pro zajištění projektů v severomoravském kraji. Pravidelně investujeme prostředky do vlastních kapacit pro trvalý rozvoj dovedností a kvalifikace v nabízených službách. V roce 2018 u nás pracuje více než 100 kmenových zaměstnanců a dáváme práci dalším 200 externím pracovníkům, kteří se společností dlouhodobě spolupracují.

Reference

Jaderná elektrárna
Dukovany

Na základě vyhraného výběrového řízení realizujeme v Dukovanech náhradu stávajícího systému EPS včetně nástavbového systému.

Národní
zemědělské muzeum

V nově zrekonstruovené budově Národního zeměděleckého muzea jsme realizovali zapojení silnoproudu a slaboproudu (SK, CCTV)

TOP Rezidence
v Šáreckém údolí

Kompletně jsme zapojili 50 nízkoenergetických a pasivních domů  v luxusní residenční čtvrti v pražské Šárce.

FEI – výzkumné středisko
a výroba mikroskopů

Jako stěžejní součást realizačního týmu jsme pro FEI provedli instalaci silnoproudu a slaboproudu v celkové hodnotě 61 milionu korun.

Obchodní centrum
Šantovka

Zapojili jsme VN rozvaděč a transformátory, přes hlavní a podružné rozvaděče, až po poslední zásuvku pro nákupní, zábavní a společenské centrum v Olomouci.